Po schudnięciu musisz zachować: siedem kluczy odżywianie nie odzyskać wagi po schudnięciu, które musisz utrzymać: siedem klawiszy odżywianie nie odzyskać utraconej wagi. Objętość treningu: ile serii tygodniowo wytwarza każdy mięsień w grupie, aby zmaksymalizować przerost, objętość treningu: ile serii tygodniowo wytwarza każdy mięsień grupy, aby zmaksymalizować przerost

Różne rodzaje stresu: eustres lub „ stres pozytywny ” i stres lub „ stres negatywny ” Różne rodzaje stresu: eustres lub „ stres pozytywny ” i stres lub „ stres negatywny ”. Ćwiczenia, aby schudnąć, jest bez wątpienia najbardziej skuteczną decyzją wraz z poprawą nawyków żywieniowych. To nie pierwszy raz, kiedy ktoś mi mówi, że postawił na ćwiczenia, a nie niską wagę. Chociaż może wydawać się jedną sprzecznością, jest to coś zupełnie normalnego we wszystkim w ciągu pierwszych kilku tygodni.

¿Co dzieje się w Twoim organizmie i na wadze, kiedy zaczynasz uprawiać sport?

To jest coś, co bardzo zniechęca, a nawet przestaje działać na korzyść przekonania, że ​​nie jest skuteczna. Zobaczymy, jak szczegółowe jest to, co dzieje się w twoim ciele, gdy ćwiczysz, a nie niska waga. Nawet podniesienie wagi może wymagać sprawy. Podaje się to przede wszystkim w pierwszych tygodniach ćwiczeń oraz u osób, które nie są przyzwyczajone do uprawiania sportu. Siedem najbardziej skutecznych ćwiczeń, jeśli chcesz schudnąć

Zasadniczo dzieje się tak, że twoje ciało wykrywa, że ​​brakuje mu zasobów, aby sprostać temu ćwiczeniu fizycznemu. W ten sposób Twoje ciało zaczyna dostosowywać się do ćwiczeń, tworząc więcej tkanek, takich jak mięśnie, i gromadząc więcej energii w postaci glikogenu. To, co może wydawać się nieco małe, jest tym, czym waga się nie porusza.

Oczywiste jest, że kiedy zaczniemy ćwiczyć, zdobędziemy kilogram mięśni. Ale powstaje pewna tkanka mięśniowa. Ten wzrost białka zatrzymuje również wodę. Dlatego wzrost masy mięśniowej jest jednym z czynników, które należy wziąć pod uwagę.

Nie tylko przyrost masy mięśniowej, ale także zwiększa tkankę łączną, które obejmują. Dzięki adaptacjom wspomagającym ćwiczenie staje się grubszy i twardszy. Powiedzmy, że całe nasze ciało wzmacnia się, aby poradzić sobie z ćwiczeniem.

Jeśli ćwiczysz samotnie, aby schudnąć, nadszedł czas, aby przemyśleć swoje priorytety

Jak powiedzieliśmy na początku, do wykonywania ćwiczeń potrzebujemy więcej energii, która zwykle jest głównie glikogenem magazynowanym w mięśniach. Glikogen do zmagazynowanej wody zatrzymuje wodę, co również dodaje i sprawia, że ​​waga nie spada tak, jak chcieliśmy.

I wreszcie, a przede wszystkim, jeśli ćwiczymy aerobowo, objętość krwi może wzrosnąć, nawet o pół litra w ciągu pierwszych dziesięciu dni. To około pół kilograma wagi. Dlaczego nie pojedziesz na cały świat? Utrata wagi zależy od wielu czynników, które mogą zrobić ktoś, kto również ćwiczy, aby schudnąć pierwszego dnia. Tutaj dieta, odpoczynek i reszta aktywności, którą wykonujemy przez cały dzień, będą odgrywać bardzo ważną rolę.

Zasadniczo, jeśli utworzymy deficyt energii, na dłuższą metę stracimy na wadze. Ale jeśli ćwiczymy i utrzymujemy tę samą dietę lub nawet przez kilka pierwszych dni ćwiczeń, mamy większy apetyt i więcej jemy, prawdopodobnie waga jest taka sama. Ale nie dlatego, że ćwiczenie nie daje efektu, ale dlatego, że to, co tracimy z tłuszczu, z drugiej strony zyskujesz dzięki adaptacjom stworzonym przez ćwiczenie, o którym mówiliśmy.

Gdybyśmy w tym samym czasie zaczęli ćwiczyć, zmienić nawyki żywieniowe i stworzyć jeden deficyt kaloryczny, to jeśli mamy zamiar zacząć chudnąć. Ale jeśli będziemy ćwiczyć i utrzymywać dietę, czy możesz dać ten paradoks ćwiczeń i zostać, a nawet coś wygrać.

Wnioski dotyczące rozpoczęcia ćwiczeń i utraty wagi

Zawsze powtarzam, że trudno jest schudnąć, aby nie ćwiczyć lub nie stosować diety, tym trudniej jest utrzymać motywację wystarczająco długo, aż zdamy sobie sprawę, że długie jest czymś, co działa. To nie jest coś natychmiastowego i cudownego, czego nasz organizm potrzebuje na czas, aby przystosować się do nowych sytuacji, które stawiamy z przodu.

Chociaż twoje ciało będzie utrzymywać wagę, ponieważ chciał mieć masę beztłuszczową, zachować więcej składników odżywczych i pożądać objętości wody, uważa, że ​​jednocześnie tracą tłuszcz, co najbardziej nas interesuje w tym procesie. Nadejdzie moment, w którym zyski ustabilizują się i teraz stracą tylko wtedy, gdy utrzymamy plan rok.

Pamiętaj, że ten proces adaptacji do ćwiczeń może trwać nawet miesiąc, dlatego mówię, że motywacja i cierpliwość są bardzo ważne. A także stopniowo zwiększaj intensywność lub czas trwania sesji ćwiczeń, a nasze ciało będzie bardziej wydajne, a raczej zużywa te same kalorie, które dostosowuje się do rodzaju ćwiczeń.

Dieta nie powinna być czymś natychmiastowym, ale jedną rasą tła, w której zmieniamy nawyki i stopniowo uwalniamy balast, aby nasz organizm dobrze przyswajał straty, bez drastycznych zmian. Utrata nawet 300-500 gramów tygodniowo to nie lada osiągnięcie. Pomyśl, że konsekwentnie te liczby przełożą się na 15-25 kilogramów w ciągu roku. Bez pośpiechu, ale bez przerwy. Ten artykuł został pierwotnie opublikowany przez Juana Larę w marcu 2014 roku i został poprawiony w celu jego ponownej publikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *