Badanie przeprowadzone przez Federację Towarzystw Seksuologicznych pokazuje, że „ponad 80 procent osób jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego”. Pomimo powyższych danych 34 procent ankietowanych przez FTS przyznało się do problemów seksualnych.

Wśród tych problemów można wymienić brak apetytu lub brak zainteresowania związkami, brak stymulacji i odpowiedzi seksualnej oraz problemy z erekcją lub wytryskiem. Z powodu tych zaburzeń te 38 procent uniknęło utrzymywania intymnych relacji. Jeśli ci się to przydarzyło, nie unikaj ich i zakończ te problemy naturalnymi lekarstwami, takimi jak maca i zwróć uwagę na następujące wskazówki:

Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami i ciesz się więcej seksu

  •   Poznaj swoje własne ciało. Wiedza o tym, które obszary są bardziej wrażliwe na podniecenie, ma fundamentalne znaczenie, aby później pokazać je swojemu partnerowi i bardziej cieszyć się relacjami seksualnymi.
  • Komunikacja i więcej komunikacji. To, co lubimy, co chcielibyśmy robić lub czego nigdy byśmy nie zrobili, jest ważne, aby nasz partner wiedział. Zaufanie i szczerość w seksie pomogą cieszyć się pełnym seksem z partnerem
  • Otwórz swój umysł. Pożegnaj się z lękami, niepewnością, niską samooceną lub przeszłymi doświadczeniami. Kiedy przestaniesz myśleć i skupisz się na chwili, zaczniesz cieszyć się.
  • Śpi od sześciu do ośmiu godzin jako co najmniej jeden dzień. Stres i zmęczenie mogą wpływać na spadek libido.
  • Istnieje wiele naturalnych środków z substancjami, które zwiększają wydolność i odpowiedź krążeniową, dzięki czemu pobudzenie lepiej dociera do narządów płciowych, a one stają się bardziej wrażliwe i aktywne. Uzupełnia pożywienie w postaci kapsułek Maca i Tribulus Terrestris, które pomogą Ci cieszyć się bardziej z partnerem.
  • Spożywaj afrodyzjaki, takie jak czosnek, imbir, czekolada, cebula, banany, migdały, marchew, musztarda, orzeszki piniowe lub truskawki.
  • Utrzymuj mięśnie dna miednicy i ścian pochwy w dobrej kondycji. Ćwiczenia Kegla (napinanie przez 3 sekundy i rozluźnianie mięśni pochwy w 10 powtórzeniach) pomagają utrzymać silne mięśnie, unikając ich osłabienia lub atrofii.

I cieszyć się seksem! 

Czy pamiętasz, kiedy ostatnio uprawiałeś seks ze swoim partnerem? Jeśli myślenie w tym, że masz stronę, pamięta to lub nie ma dokładnego momentu, może być tak, że przechodzisz przez jeden okres suszy seksualnej. Mniejsze libido w określonym czasie jest zjawiskiem dość powszechnym zarówno u mężczyzn, jak iu kobiet. Jeśli jednak brak chęci przejawia się w tak nieprzerwany i długotrwały sposób, należy to leczyć, a jest to bardzo częste, że dotyczy to zarówno personelu, jak i pary.

Jak już wyjaśniłeś, kilka dni w naszym artykule zwiększa libido u kobiet, utrata apetytu na seks może być spowodowana wieloma czynnikami. Od braku komunikacji z partnerem do niskiej samooceny z okresu stresu, depresji czy lęku. Równocześnie co dzieje się u płci żeńskiej, wzrost libido u mężczyzn jest możliwy pod warunkiem, że mamy świadomość pochodzenia tego spadku apetytu seksualnego. Z pomocą naszego zespołu lekarza specjalizującego się w terapiach optymalizujących hormony, szczegółowo wyjaśnisz, w jaki sposób możesz ożywić swoje libido i zwiększyć swoje pożądanie seksualne.

Niskie libido u mężczyzn, jak się objawia?

Wzmianka o libido odnosi się do poczucia pożądania seksualnego, które odczuwają kobiety i mężczyźni. Chociaż nie jest uważana za jedną chorobę, powinna być leczona, aby nie powodować poważnych problemów i stać się jednym z objawów możliwych zaburzeń osobowości.

Ten spadek nagły brak chęci kochania się w mężczyźnie może wystąpić na każdym etapie życia dorosłego, częściej w wieku 45-50 lat. Moment, w którym następuje spadek poziomu hormonów bezpośrednio związanych z aktywnością seksualną.

Niskie zainteresowanie utrzymywaniem relacji seksualnych może objawiać się także problemami związanymi z zaburzeniami seksualnymi, takimi jak wczesny wytrysk i zaburzenia erekcji. Powoduje najczęściej spadek libido u mężczyzn

Wbrew pozorom spadek popędu płciowego mężczyzn nie musi być spowodowany jednym czynnikiem, ale szeregiem nieprawidłowych sytuacji w ciele mężczyzny. Również potencjalnego urazu lub wczesnej inicjacji seksualnej, najistotniejsze są następujące czynniki.

  • Czynniki psychologiczne – Choroby psychiczne są jedną z głównych przyczyn spadku libido ludzi. Wśród nich depresja i lęk są najczęściej występującymi, które powodują brak pożądania u mężczyzn w wieku 50 lat.
  • Czynniki farmakologiczne – Kontynuacja przyjmowania niektórych leków może spowodować pojawienie się efektów ubocznych, takich jak zaburzenia erekcji lub zahamowanie popędu seksualnego. Rozmowa ze swoim specjalistą lub lekarzem ma kluczowe znaczenie, aby nie czuć się winnym i ustalić naturalny sposób.
  • Czynniki hormonalne

Obniżenie poziomu testosteronu jest bezpośrednio związane ze spadkiem libido.

Utrzymuj jedną zbilansowaną dietę, uprawiaj sport tak stały i pobudzaj swoją witalność jedzeniem, ponieważ cynamon i miód to tylko niektóre ze środków, które możesz zrobić w domu, aby poprawić libido mężczyzn. W zależności od potrzeb każdego pacjenta i źródła problemu konieczne będzie zastosowanie bardziej profesjonalnych technik, takich jak lekarstwo i terapia.

Zabiegi hormonalne zwiększające męskie libido Według najnowszych badań przedstawionych przez Towarzystwo Endokrynologiczne, zwiększenie aktywności hormonu kisspeptyny w jednym konkretnym obszarze mózgu można uzyskać w celu zmniejszenia poziomu lęku i wzmocnienia pożądania seksualnego.

Kisspeptyna jest jednym z hormonów odpowiedzialnych za zwiększenie produkcji hormonów płciowych, takich jak testosteron i estradiol. Terapia hormonami bioidentical jest jednym z głównych sposobów leczenia tych zaburzeń równowagi hormonalnej i powrotu do zdrowia, aby zrównoważyć ich produkcję. Zabiegi te są całkowicie spersonalizowane i wymagają serii wcześniejszych analiz i badań.

Zabiegi hormonem terapeutycznym wykonywane są po konsultacji z kompleksową kontrolą przez część osobistego lekarza specjalisty. Oprócz pomocy w walce z tym problemem seksualnym, pomagają poprawić poczucie własnej wartości i ogólne samopoczucie pacjenta.

Jeśli myślisz, że cierpisz na ten problem, aw ciągu ostatnich kilku miesięcy zauważyłeś jedną kroplę swojego libido i zadajesz pytanie: Jak zwiększyć libido u mężczyzn,? Napisz do nas i zapytaj, a jedna bezpłatna wizyta w naszych klinikach. Nasz zespół medyczny z przyjemnością pomoże Ci poprawić swój apetyt seksualny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *